Charn.magic.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charn.magic.

Академия за Богове
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Герои на учителите

Go down 
+2
Алис Блек
Нейтън Девоу
6 posters
АвторСъобщение
Нейтън Девоу
Директори
Директори
Нейтън Девоу


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 07.09.2008

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 4:34 pm

Тези,които ще обучават бъдещите богове трябва да си направят герой тук.

1 Име и фамилия(така както ще се казва героя ви)

2 Години(ами гледайте да е над 200,все пак сте учители)

3 Описание/външен вид(тук може и само снимка)

4 Характер(опишете накратко характера ви)

5 История(накратко вашата история до сега)

6 Кандидатствам за(тук пишете по какво искате да преподавате)

7 Бог/богиня на(тук пишете на какво ще искате да сте бог/богиня)

Предметите и боговете ще намерите във форума Начало!
Върнете се в началото Go down
https://charn-magic-324.bulgarianforum.net
Алис Блек
Директори
Директори
Алис Блек


Брой мнения : 284
Age : 29
Registration date : 12.07.2009

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 3:02 pm

Име и фамилия-Джейн Търнър

Години-229

Описание-Герои на учителите Hilarie-burton-picture-2

Характер-Джейн е чудесна!Винаги е обичала хората около себе си и околните.Много лесно се привързва и трудно се разделя.Хората и се възхищават на красотата и добротата.Импулсивна е и понякога дори леко лудичка.Обожава романтиката и разходките по залез слънце.

История-Кейт е родена в град Империя в Италия.Има двама доста по-големи братя-Майкъл и Саймън и две сестри-Анастасия и Витория.Когато навършва три години родителите и умират при доста неизвестни обстоятелства и тя остава сама.Леля `и и чичо `и я взимат при себе си и осигоряват горе-долу нормален живот.Но убийците на родителите и погват семейството и.Тя загубва и най-голямата си сестра-Витория.За да се предпазят се пръсват навсякъде по света за да могат по-трудно да ги намерят.За да я защитят леля и и чичо и я изпращат в едно отдалечено място,където уж да е в безопастност,но плана им се проваля и тя попада точно където не трябва-при убийците на родителите си.За да спаси живота на братята и сестра,както и своя собствен тя се съгласява да стане част от тяхната групичка. Завършва Бобатон с отличие и специалност билкология.След няколко години среща стар свой приятел(Нейтън) и той и предлага работа в новооткритото му училище.

Кандидатствам за учител по Митология

Богиня на мъдростта и войната


Последната промяна е направена от Алис Блек на Нед Мар 07, 2010 9:05 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/
Нейтън Девоу
Директори
Директори
Нейтън Девоу


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 07.09.2008

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 3:11 pm

Одобрена!Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://charn-magic-324.bulgarianforum.net
Елена Салваторе
Учителка и Зам.презитент на ЗБЗ
Учителка и Зам.презитент на ЗБЗ
Елена Салваторе


Брой мнения : 8
Registration date : 07.03.2010

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 5:00 pm

1 Име и фамилия-Елена Салваторе

2 Години-213

3 Описание/външен вид(тук може и само снимка)
Елена

4 Характер-Елена е мила и много добра с приятелите си и понякога много жестока с враговете си.Добър слушател е и винаги може да й се има доверие и да се разчита на нея.Понякога ,когато си науми нещо става много ината ,но и амбициозна за да постигне целите си.Бори се докрай и много рядко се предава.Лесно се сприятелява.Елена не понася предателството и лъжата.

5 История(накратко вашата история до сега)-Елена е родена в Лион, Франция.Живее с майка си-Бони ,баща си –Деймън и барат си –Себастиян.Всичко в семейството е наред докато брат й не се влюбва в една магьсница и решава да се ожени за нея.Бащата е против този брак ,защото открива ,че избраницата на сина му е зла и Себастиян не е насистина влюбен ,а е омагьосан.Годеницата на брат й се опитва да се сдобие с пръстена ,който се предава от поколения в семейството и ще й донесе неизмерима магическа сила.Себастиян се скарва с баща си и напуска къщата.За щастие Елена успява да разоблечи пъкления план на годеницата на брат си с помощта на баща си преди да е станало прекалено късно.Себастиян се срамува от постъпката си и отива да преподава в училището за богове макар ,че баща му не му е обиден и иска той да се върне у дома.След 3 години Елена също решава да отиде да преподава там.

6 Кандидатствам за- Билкология

7 Богиня на страстта и забавлението
Върнете се в началото Go down
Нейтън Девоу
Директори
Директори
Нейтън Девоу


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 07.09.2008

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 5:04 pm

Одобрена!Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://charn-magic-324.bulgarianforum.net
Себастиян Салваторе
Учител
Учител
Себастиян Салваторе


Брой мнения : 7
Registration date : 07.03.2010

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 5:10 pm

1. Име и фамилия: Себастиян Салваторе

2. Години: 222

3. Описание/външен вид: Себастиян

4. Характер: Вярвам че няма нещо, което да ме изкара "извън строя" дори за няколко секунди. Обичам да съм сам, в голяма и шумна компания се чувствам не на място. Не общувам често с хора, приемам тяхното поведение за някак елементарно, защото имат кратък живот, и сякаш се стараят той да бъде изпълнен с грешки, не осъзнават какво е да имаш цялото време на света, и въпреки това всеки миг да е еднакво ценен и специален. Мога да разбера всичко за даден човек, само след един единствен разговор. Това ми е нещо като досаден навик, да асимилирам всеки детайл до толкова, до колкото ми позволява съзнанието. Често знам какво да кажа в неудобните моменти, затова малкото ми приятели ме ценят изключително много. Освен това ми положително качество не знам какво друго ги задържа в обкръжението ми. Обикновено не оставям добро първо впечетление у другите, защото съм мълчелив и намръщен почти през цялото време, разкривам истинското си аз много рядко.

5. История:Майка ми и баща ми са се запознали в Лион, по време на едно от пътуванията им из Европа. Френския град толкова им харесал, че решили да останат и да създадът семейство, мен и сестра ми Елена. Винаги съм се разбирал със семейството си, до момента в който срещнах Елизабет. Тя беше първата ми любов, и както правят всички влюбени, така и аз останах сляп за случващото се окол мен дълго време. Толкова силно я обичах, че първата седмица след нашето запознанство бях готов да се оженя за нея. Щях да прозра истинските и намерения, свързани пряко с пръстена,който винаги стои на ръката ми, ако не бях омагьосан от нея. Пръстена е семейна реликва, предавана през поколенията мъже в семейството и увеличаваща божествената сила на притежателя си. Елизабет искаше именно тази семейна ценност, а аз не можех да прозра истината, за разлика от баща ми и Елена, които не харесваха Елизабет още от първата им среща. Когато най - сетне разбрах какво цели "любовта на живота ми" веднага прекратих всякакви отношения с нея, както и с баща ми. Бях му благодарен, но не можех да издържам вечното му натякване и факта, че вече нямаше очи за мен, затова потърсих новото си призвание и го намерих в преподаването на символика, нещото, в което съм истински добър. Продължих да контактувам единствено със сестра си, защото баща ми беше успял да убеди дори майка ми в правотата си, тя, също като него, беше загубила доверие в мен.

6.Кандидатствам за преподавател по предмета символика.

7 Бог на студа и бурите.
Върнете се в началото Go down
http://twilight-man1a.niceboard.net/index.htm
Алис Блек
Директори
Директори
Алис Блек


Брой мнения : 284
Age : 29
Registration date : 12.07.2009

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 5:14 pm

Одобрен!Добре дошъл Wink
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/
Кристина Кавалари
Учител
Учител
Кристина Кавалари


Брой мнения : 63
Registration date : 08.03.2010

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 4:59 pm

1. Име - Кристина Кавалари

2. Възраст - 219

3. Външен вид - Дългата й руса коса се спуска пред раменете и чак до кръста й. Лесно човек може да се изгуби в дълбоките и кафяви очи, които блестят като звезди. Меки устни сладко носле завършват описанието на лицето й. Висока е 1.69. Има дълги красиви крака и секси тяло.

4. Характер - Крис е страхотен човек във всички отношения. Обича и знае как да се забавлява. Готова е на всичко за приятелите си и никога не би ги предала. Честта за нея е най-важното... и доброто впечатление. Лятото обича да се разхожда по плажа вечер, а също и купоните. На моменти се държи като дете и проявява черти присъщи на малко дете, но това е много рядко. През зимата - да обикаля покритите със сняг улици, празниците и подаръците.

5. Длъжност - Преподавател по Астрономия

6. История - Родена е и е живяла в Нотинг Хил, Лондон. Наследила е всички черти на характера си то майка си, която работи в Министерството на Магията. Баща й също е магьосник, но когато Кристина е на 5, той напуска нея и майка й. От тогава те са сами. Крис няма намерение да търси баща си и да се среща с него. Той е предпочел нещо друго пред нея и жена си, тя не мисли, че има смисъл да се натрапва в живота му. Макар че не веднъж си е мислела какъв би бил живота й, ако и той присъстваше в него повече от 5 години. Но никога не е казвала това на когото и да е било. На 11 получава писмо от Хогуортс и Шапката я разпределя в Грифиндор. Там намира истински приятели и се привързва много към тях. Като ученичка е една от най-популярните Грифиндорки заради красотата, ума и успехите в Куидича. Но Астрономията винаги и е била любима, вероятно защото винаги се появяват нови и остават стари въпроси без отговори.

7. Богиня на красотата и любовта
Герои на учителите 004
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Алис Блек
Директори
Директори
Алис Блек


Брой мнения : 284
Age : 29
Registration date : 12.07.2009

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 5:09 pm

Одобрена,разбира се! I love you Слънце,ако искаш може да си президент на Дъщерите на мрака,но трябва да водиш вампирология? Rolling Eyes Rolling Eyes Smile
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/
Кристина Кавалари
Учител
Учител
Кристина Кавалари


Брой мнения : 63
Registration date : 08.03.2010

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 6:29 pm

Тц, ще си остана на астрономията
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Алис Блек
Директори
Директори
Алис Блек


Брой мнения : 284
Age : 29
Registration date : 12.07.2009

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 6:36 pm

Окси,както предпочиташ!
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/
Елиза Белучи




Брой мнения : 1
Registration date : 23.05.2010

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Май 23, 2010 7:55 pm

1 Име и фамилия: Елиза Белучи

2 Години: 220 години

3 Описание/външен вид: Елиза

4 Характер: Много позитивна. Но често избухва. Въздейства успокояващо на хората около себе си и обича да е сред тях. Обича приятелите си и е готова на всичко за тях. Обожава животните, и обича да се разхо сред природата, особено около морето, което й действа най-успокояващо.

5 История:Родена е в Рим, като малка е живяла като в приказка. Страхотно семейство добри родители, когато баща й и майка й се разделят заради "неразрешими различия". Тя е съкрушена, но се справя с това, докато един ден майка й не я запознава с доведения й баща, който я мрази адски много. Превръща майка й в покорна жена без мнение и това вбесява още повече Елиза и тя напуска дома. Премества се в друг град и повече не се занимава с "родителите" си. По-късно се запознава с нови хора и учи в училище в което усъвършенства силите си с водата.

6 Кандидатствам за: Вампиролгия

7 Богиня на моретата и океаните
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Нейтън Девоу
Директори
Директори
Нейтън Девоу


Брой мнения : 175
Age : 30
Registration date : 07.09.2008

Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitimeНед Май 23, 2010 8:57 pm

Одобренаа!
Върнете се в началото Go down
https://charn-magic-324.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои на учителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учителите   Герои на учителите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на учителите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Charn.magic. :: Начало :: Герои-
Идете на: